Anasayfa Taşımacılık Hizmetleri

BANKA TAŞIMACILIĞI

BANKA TAŞIMACILIĞI

Günümüzde banka şubeleri değişen ihtiyaçlardan dolayı yer değiştirmekte ya da tasfiye olmaktadır. İçerisinde bulunan tüm elektronik eşyaların, mobilyaların taşıma ihtiyaçlarını firmamız banka taşımacılığı hizmeti olarak yerine getirmektedir.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evinizin üst katlarda olması artık sorun değil. Kat aralarından geçen eşyalarınızın zarar görmesi asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile sorun olmaktan çıkmıştır. Hizmet detaylarına ulaşarak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Eşyalarınız arasında herhangibir nedenden dolayı bir kısım eşyanızı taşımak istiyor olabilirsiniz. Parça eşya taşıtmak istiyorum diyorsanız en uygun bütçe ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Firmanıza ait her türlü taşıma hizmetlerini istediğiniz zaman dilimlerine göre planlayarak çok uygun maliyetler ile kurumsal taşıma hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

ŞEHİRİÇİ TAŞIMACILIK

ŞEHİRİÇİ TAŞIMACILIK

Evinizde ya da iş yerinizde, neresi olursa olsun taşınmasını istediğiniz her türlü eşyanızı kaliteli taşımacılığın adresi Özlem Nakliyat ile taşıyoruz. Ürün paketlenmesinden ürünlerin yeni yerinizde yerleştirilmesine kadar geçen süreçte şehir içi nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamızı arayabilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası evinizi taşımak istiyorum diyorsanız eşyalarınızın taşınmasını dert etmeyin. Kaliteli hizmetimizden yararlanarak eşya taşıma, ev taşıma dertlerinizi geride bırakıyoruz.

EŞYA DEPOLAMA

EŞYA DEPOLAMA

Eşyalarınızı farklı nedenlerden dolayı depo alanlarında bir süre tutmak isteyebilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınız istediğiniz özellikteki depolarımızda güvenle istiflenerek koruma altına alınır.

OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

Yeni bir işyeri açtınız yada farklı ihtiyaçlardan dolayı yeni bir ofis alanına taşınıyorsunuz. Eşyalarınız, mobilyalarınız, elektronik ürünleriniz uzman personelimiz tarafından uygun bir şekilde paketlenerek ofis taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 154 68 91 | Evden Eve Nakliyat | Özlem Nakliyat |

Evden Eve Nakliyat çözümleriniz için Özlem Nakliyat uzman personeli ile hizmete hazır. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, bütçenize uygun çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

button_hemen-araWhatsapp