EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat çözümleriniz için Özlem Nakliyat uzman personeli ile hizmete hazır. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, bütçenize uygun çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evinizin üst katlarda olması artık sorun değil. Kat aralarından geçen eşyalarınızın zarar görmesi asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile sorun olmaktan çıkmıştır. Hizmet detaylarına ulaşarak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Evinizde ya da iş yerinizde, neresi olursa olsun taşınmasını istediğiniz her türlü eşyanızı kaliteli taşımacılığın adresi Özlem Nakliyat ile taşıyoruz. Ürün paketlenmesinden ürünlerin yeni yerinizde yerleştirilmesine kadar geçen süreçte şehir içi nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamızı arayabilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası evinizi taşımak istiyorum diyorsanız eşyalarınızın taşınmasını dert etmeyin. Kaliteli hizmetimizden yararlanarak eşya taşıma, ev taşıma dertlerinizi geride bırakıyoruz.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Eşyalarınız arasında herhangibir nedenden dolayı bir kısım eşyanızı taşımak istiyor olabilirsiniz. Parça eşya taşıtmak istiyorum diyorsanız en uygun bütçe ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

VİLLA TAŞIMA

Villa taşıma hizmetimiz ile villanızdaki tüm eşyalarınız hassas bir şekilde uzman personelimiz tarafından paketlenir. Villa taşıma hizmetimiz aynı zamanda villa nakliyat hizmeti ile aynı tanımı içermektedir.

PİYANO TAŞIMACILIĞI

Piyano taşıma hizmetini Özlem Nakliyat olarak çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Piyano nakliyesinin hatasız olması gerekir. Kuyruklu piyano taşıma hizmetini de yerine getiriyoruz. Piyano nakliyesi fiyat talebinizi bizlerden talep ederek sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Firmamız parsiyel taşımacılık yapan firmalar arasında yer almaktadır. Parça ev eşyası taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız 60 yıllık deneyim ile taşınır. Parça yük nakliyesi hizmetimiz ile parça eşyalarınız taşınmaktadır. Anadolu yakası parça eşya taşıma ve eşya taşıma hizmetleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.