KURUMSAL TAŞIMACILIK

Firmanıza ait her türlü taşıma hizmetlerini istediğiniz zaman dilimlerine göre planlayarak çok uygun maliyetler ile kurumsal taşıma hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

OFİS TAŞIMA

Yeni bir işyeri açtınız yada farklı ihtiyaçlardan dolayı yeni bir ofis alanına taşınıyorsunuz. Eşyalarınız, mobilyalarınız, elektronik ürünleriniz uzman personelimiz tarafından uygun bir şekilde paketlenerek ofis taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Fabrikanızı, atölyenizi, üretim tesisinizi taşımak istediğinizde tüm uzman personelimiz ile yanınızdayız.

BANKA TAŞIMACILIĞI

Günümüzde banka şubeleri değişen ihtiyaçlardan dolayı yer değiştirmekte ya da tasfiye olmaktadır. İçerisinde bulunan tüm elektronik eşyaların, mobilyaların taşıma ihtiyaçlarını firmamız banka taşımacılığı hizmeti olarak yerine getirmektedir.

FUAR TAŞIMACILIĞI

Sektörde firmaların bir araya gelerek Fuar alanlarında firma tanıtımlarını yapmaları için gerekli olan fuar malzeme taşıma ve fuar sonrası ürünlerin istenilen yere tekrar taşınması hizmetini firmamız uygun maliyetler ile sunmaktadır.

BANKAMATİK TAŞIMACILIĞI

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda bankamatik atm kurulumlarını yapan müşterilerimiz ATM taşıma bankamatik taşıma hizmetlerini firmamızdan hizmet olarak satın alabilirler.

EŞYA DEPOLAMA

Eşyalarınızı farklı nedenlerden dolayı depo alanlarında bir süre tutmak isteyebilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınız istediğiniz özellikteki depolarımızda güvenle istiflenerek koruma altına alınır.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İhtiyacınız olan her türlü ürün depolama hizmetlerini ihtiyacınıza özel depolarda muhafaza ediyoruz.