Firma Profili

Özlem Nakliyat 1960 yılında İstanbul Anadolu yakasında 20 uzman çalışanı ile kendi iç bünyesinde faaliyete başlamıştır. Taşımacılık sektöründe gelişen ve yenilikçi yaklaşımı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugün Özlem Nakliyat Anadolu yakasında tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Şirketin ilk beş yılındaki yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir.

Özlem Nakliyat müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Özlem Nakliyat çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır.

30 yıllık köklü geçmişiyle taşımacılık sektöründe üst düzey bir tecrübeye sahip olan Özlem Nakliyat kendini mükemmellik anlayışı felsefesiyle tarif etmektedir. Özlem Nakliyat olarak hedefimiz; taşımacılık sektöründe İstanbul'un zirvesinde yer almaktır. Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle tespit eden Özlem Nakliyat, kusursuz taşımacılık hizmeti ile bunu işine özenle yansıtır.

Vizyonumuz müşteri odaklı çalışarak taşımacılık sektöründe lider olmaktır. Misyonumuz gelişen ve büyüyen bir şekilde taşımacılık sektörüne hizmet vermektir.