Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Nakliyat

Özlem Nakliyat, İstanbul Anadolu yakasında nakliyat hizmetlerinin tamamında müşterileri için katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerimizin ev taşıma, şehiriçi nakliyat, parça eşya taşıma, şehirlerarası taşıma gibi taleplerine çok hızlı cevap veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bunun için müşteri geri dönüşleri ve kalite yönetim süreçlerine göre müşteri memnuniyetini artırmak için gerek personeli gerekse iş süreçleri bakımından hizmet kalitemizi artırıcı çalışmalar yapıyoruz.

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetimiz ile ilçe içerisinde taşınmak isteyen müşterilerimiz bizleri aradığında proje yöneticisi ataması gerçekleştirerek müşterimize özel çalışma gerçekleştiriyoruz.

Sancaktepe nakliye çalışması başlangıcında müşterimiz ile mutlaka bir sözleşme oluşturarak müşterimizin haklarını garanti altına alıyoruz.

Sancaktepe evden eve nakliye sırasında müşteri eşyalarına zarar gelmesini önlemek için eşya sigortalama hizmetimizi sağlıyoruz.

İster evden eve taşımacılık olsun ister şehirler arası nakliye olsun Özlem Nakliyat olarak müşterilerimizi rahat nakliyat süreçleri ile memnun ediyoruz.

Sizlerde nakliyat süreçlerinizin sıkıntısız geçmesini arzu ediyorsanız anahtar teslim nakliyat çözümleri ile bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: 0532 154 68 91

Nakliye Bilgi Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

button_hemen-araWhatsapp